Kurumlar İçin Todi

Todi, öğrencilerin öğrenme performanslarını artıran Nörobilim temelli bir uygulamadır. Beyin Temelli Öğrenme ve Bilişsel Gelişim yöntemlerinden yararlanan Todi, her düzeydeki çocuğun ihtiyacına cevap verebilecek şekilde uyarlanabilmektedir. Todi ile öğrencilerinizin öğrenme performanslarını arttırmalarını sağlayabilirsiniz.

Kurumunuzda Todi uygulamalarının kullanılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Todi, öğrencilerin öğrenme performanslarını artıran Nörobilim temelli bir uygulamadır. Beyin Temelli Öğrenme kuramı ve Bilişsel Gelişim temellerine dayanır. Bilişsel beceri gelişimi sağlayan öğrenme programları, öğrencilerin öğrenme performanslarını arttırır ve kalıcı öğrenme sağlar.

İnsan beyninin nöroplastik özellikte olması nedeniyle, mental beceriler tekrarlama temelli çalışmalarla gelişebilirler. Todi, çeşitli bilişsel alanlarda binlerce egzersiz içeriği ile öğrencilerde bilişsel becerilerin gelişimini sağlar. Öğreneme performansı ve akademik başarı bilişsel becerilerdeki gelişmelerle doğru orantılı olarak artacaktır. 5-15 yaş arası tüm çocuklara uygulanabilecek düzeylerde hazırlanan todi programı okul öncesi dönemden orta öğretim sonuna kadar olan süreçte kullanılabilir.
Todi programı ile öğrencilerin, daha fazla çalışmaya ve gelişmeye ihtiyaç duydukları akademik alanlarda (derslerde) daha verimli olabilmeleri sağlanır. Bu kapsamda okullarda uygulanan eğitim programlarının içeriği dikkate alınarak hazırlanan versiyonlar kullanılır.

Eğitim kurumlarında Todi kullanımı

  • Kurumunuzun eğitim hedeflerini gerçekleştirmek için zengin içeriği olan versiyon hazırlanır.
  • Okulunuza özel versiyon, sizler ve öğretmenleriniz ile gerçekleştirilen görüşmeler sonrasında belirlenen ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlanır.
  • Öğrenci, sınıf ve okul düzeyinde hazırlanan izleme panelleri ile öğrencilerin katılım ve gelişimlerinin izlenmesi sağlanır.
  • Todi bünyesinde bulunan nörobilim, çocuk psikiyatrisi ve eğitim alanlarından uzmanlar tarafından öğretmen, öğrenci ve velilerinize yönelik eğitimler verilir. ve pratik bilgileri güçlü eğitmenlerimiz ile size özel eğitim serileri hazırlıyor.

Todi ile öğrencilerinizin öğrenme performanslarını arttırmalarını sağlayabilirsiniz. Kurumunuzda todi uygulamalarının kullanılması için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

MESAJINIZI İLETİN