Uzmanlar İçin Todi

Todi, Disleksi ve Dikkat Eksikliği sorunu yaşayan çocukların, öğrenme problemlerinin üstesinden gelmelerine yardımcı olan bir uygulamadır. Alanında uzman eğitimcilerin destekleriyle, daha fazla çocuğumuzun Todi’den yararlanmasını istiyoruz.
Siz de bu uzmanlardan birisi olabilirsiniz.

Bize katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

Öğrenme güçlüğü olan çocukların eğitiminde öğrencinin katılımı ve verimlilik önemlidir. Kullanılan eğitim materyali öğrencinin ilgisini çekmeli ve öğrenmesini kolaylaştırmalıdır. Doğru materyal kullanmak öğrencilerin ilgilerini, dikkatlerini ve öğrenme performanslarını arttıracaktır.
Todi bilgisayar üzerinde uygulanan öğrenme becerileri geliştirme programıdır. Programda görsel ve işitsel olarak zenginleştirilmiş çalışmalar (multisensorial) öğrencilerin ilgisini çekmekte ve sıkılmadan çalışmalarına olanak sağlamaktadır. Bu yolla eğitimde süreklilik ve verimlilik sağlanır.
Todi, öğrenme güçlüğü alanında çalışan siz eğitimcilerimiz kullanabileceği nitelikli ve etkili bir programdır. Todi ile öğrencilerinizin öğrenme performanslarının ve akademik başarılarının artmasını sağlayabilirsiniz.
Alanında uzman eğitimcilerin desteği ile daha çok çocuğumuza ulaşmak istiyoruz. Siz de bu uzmanlardan biri olabilirsiniz. Biz katılmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz.

BİZE ULAŞIN

MESAJINIZI İLETİN